2018./2019. mācību gads

Vācu valodas valsts 49. olimpiādes 10.-12. klasēm – Ventspils pilsētas un novada posms Skatīt šeit

Angļu valodas valsts 48. olimpiāde 10.-12. klasēm – Ventspils pilsētas un novada posms Skatīt šeit

Latviešu valodas valsts 35. olimpiāde 7.-8. klasēm – Ventspils pilsētas posms Skatīt šeit

2017./2018. mācību gads

Ventspils pilsētas angļu valodas olimpiādes 6. klasei 2018.gada 5.aprīlis Skatīt šeit

Ventspils pilsētas ģeogrāfijas olimpiādes 7. klasei 2018.gada 5.aprīlis Skatīt šeit

Ventspils pilsētas kombinētā olimpiāde 4. klasei 2018.gada 7.marts Skatīt šeit

Ventspils pilsētas vizuālās mākslas olimpiāde 2018.gada 2.marts Skatīt šeit

Ventspils pilsētas matemātikas olimpiādes 5.-8. klasēm rezultāti 2018. gada 16. februāris Skatīt šeit

Ķīmijas Valsts olimpiādes 9.-12. klasēm Ventspils pilsētas un novada posma rezultāti 2018.gada 6.februāris Skatīt šeit

Krievu valodas Valsts olimpiādes 10.-12. klasēm Ventspils pilsētas un novada posms 2018.gada 8.februāris Skatīt šeit

Matemātikas Valsts olimpiādes 10.-12. klasēm Ventspils pilsētas un novada posma rezultāti 2018.gada 2.februāris Skatīt šeit

Mājturības un tehnoloģiju un mājsaimniecības Valsts 19. olimpiāde Ventspils pilsētas un novada posma rezultāti 2018.gada 1.februāris Skatīt šeit

Ventspils pilsētas un novada ekonomikas olimpiādes 10.-12. klasēm rezultāti 2018.gada 31.janvāris Skatīt šeit

Ventspils pilsētas un novada latviešu valodas un literatūras olimpiādes 11.-12. klasēm rezultāti 2018.gada 29.janvāris Skatīt šeit

Ventspils pilsētas un novada fizikas olimpiādes 9.-12. klasēm rezultāti 2018.gada 19.janvāris Skatīt šeit

Ventspils pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādes 8.-9. klasēm rezultāti 2018. gada 15. janvāris Skatīt šeit

Ventspils pilsētas vēstures olimpiādes rezultāti 2018. gada. 12.janvāris Skatīt šeit

Ventspils pilsētas angļu valodas olimpiādes rezultāti 2017. gada 1. decembris Skatīt šeit

Ventspils pilsētas bioloģijas olimpiādes rezultāti 2017. gada 30. novembris Skatīt šeit

Ventspils pilsētas vācu valodas olimpiādes rezultāti 2017. gada 22. novembris Skatīt šeit

Ventspils pilsētas latviešu valodas (mazākumtautību izglītības programmu) olimpiādes rezultāti 2017. gada 20. oktobris Skatīt šeit

2016./2017. mācību gads

Kurzemes reģiona angļu valodas olimpiādes godalgotie rezultāti 2017.gada 28.aprīlis Skatīt šeit

Kurzemes reģiona tehniskās grafikas olimpiādes godalgotie rezultāti Skatīt šeit

Kurzemes reģiona atklātās vizuālās mākslas olimpiādes godalgotie rezultāti 2017.gada 8.aprīlis Skatīt šeit

VI Mūzikas valsts olimpiādes rezultāti Skatīt šeit

Ventspils pilsētas ģeogrāfijas olimpiādes 7.–8. klasei godalgoto vietu ieguvēji 2017.g. 6. aprīlī Skatīt šeit

Ventspils pilsētas krievu valodas (dzimtās) olimpiādes 3. klasei godalgoto vietu ieguvēji 2017.g. 29.marts Skatīt šeit

Ventspils pilsētas latviešu valodas olimpiādes 3. klasei godalgoto vietu ieguvēji 2017.g. 28.marts Skatīt šeit

Ventspils pilsētas matemātikas olimpiādes 4. klasei godalgoto vietu ieguvēji 2017.g. 6.aprīlī Skatīt šeit

Ventspils pilsētas angļu valodas olimpiādes 11. – 12. klasei godalgoto vietu ieguvēji 2017.g. 4. aprīlī Skatīt šeit

Ventspils pilsētas un novada ģeogrāfijas 2. posma olimpiādes 9.–12. klasei godalgoto vietu ieguvēji 2017.g. 22. martā Skatīt šeit

VI Latvijas Mūzikas olimpiādes 3. kārtas godalgotie rezultāti jaunākai grupai Skatīt šeit

Latvijas ķīmijas skolotāju asociācijas 2017. gada atklātās ķīmijas olimpiādes godalgotie – rezultāti Skatīt šeit

Ventspils pilsētas vizuālās  mākslas olimpiādes godalgoto vietu ieguvēji  22.03.2017 Skatīt šeit

Ventspils pilsētas angļu valodas olimpiādes 8. klasei godalgoto vietu ieguvēji 2017.g. 21. martā Skatīt šeit

Kurzemes reģiona mājturības un tehnoloģiju olimpiāde  6.-7.klašu grupa 2017.gada 16. martā Skatīt šeit

Ventspils pilsētas mājturības un tehnoloģiju olimpiādes “Leduspuķe” rezultāti 6.-7. klasēm 2017. gada 9. martā Skatīt šeit

Ventspils pilsētas mājturības olimpiādes godalgoto vietu ieguvēji 2017.g. 9.martā Skatīt šeit

Ventspils pilsētas VI mūzikas olimpiādes godalgoto vietu ieguvēji 2017.g. 1.martā Skatīt (.PDF)

Ventspils pilsētas vācu valodas olimpiādes 8.klasei godalgoto vietu ieguvēji 2017.g. 27. februārī Skatīt (.PDF)

Ventspils pilsētas angļu valodas olimpiādes 6. klasei godalgoto vietu ieguvēji 2017.g. 21. februārī Skatīt (.PDF)

Ventspils pilsētas krievu (dzimtās) valodas un literatūras olimpiādes 8. – 12. klasei godalgoto vietu ieguvēji 2017.g. 18. februārī 

Ventspils pilsētas un novada matemātikas 2. posma olimpiādes 5.–8. klasei godalgoto vietu ieguvēji 2017.g. 17. februārī

Ventspils pilsētas un novada informātikas (programmēšanas) olimpiādes godalgoto vietu ieguvēji 2017.g. 17.janvārī

Ventspils pilsētas un novada ķīmijas 2. posma olimpiādes 9.–12. klasei godalgoto vietu ieguvēji 2017.g. 7. februārī

Ventspils pilsētas un novada ekonomikas olimpiādes 10. – 12. klasei godalgoto vietu ieguvēji 2017.g. 1. februārī

Ventspils pilsētas un novada krievu (dzimtās) valodas un literatūras olimpiādes 5. – 7. klasei godalgoto vietu ieguvēji 2017.g. 3. februārī

Ventspils pilsētas un novada matemātikas 2. posma olimpiādes 9.–12. klasei godalgoto vietu ieguvēji 2017.g. 3. februārī

Ventspils pilsētas un novada fizikas 2. posma olimpiādes 9.–12. klasei godalgoto vietu ieguvēji 2017.g. 20. janvārī

Ventspils pilsētas un novada vēstures 12.klašu 23. valsts olimpiāde godalgoto vietu ieguvēji 2017.g. 13. janvārī

Ventspils pilsētas un novada 23.vēstures 9.klašu olimpiādes godalgoto vietu ieguvēji 2017.g. 13. janvārī

Ventspils pilsētas un novada latviešu valodas un literatūras 2. posma olimpiādes 11.–12. klasei godalgoto vietu ieguvēji 2017.g. 16. janvārī

Ventspils pilsētas un novada latviešu valodas un literatūras 2. posma olimpiādes 8. – 9. klasei godalgoto vietu ieguvēji 2017.g. 30. janvārī

Ventspils pilsētas franču valodas olimpiādes II posma godalgoto vietu ieguvēji 2017.g. 11. janvārī

Ventspils pilsētas un novada Bioloģijas 39.valsts olimpiādes 2.posma godalgoto vietu ieguvēji 9.klasē 2016.g. 25. novembrī

Ventspils pilsētas un novada Bioloģijas 39.valsts olimpiādes 2.posma godalgoto vietu ieguvēji 10.klasē 2016.g. 25. novembrī

Ventspils pilsētas un novada Bioloģijas 39.valsts olimpiādes 2.posma godalgoto vietu ieguvēji 11.klasē 2016.g. 25. novembrī

Ventspils pilsētas un novada Bioloģijas 39.valsts olimpiādes 2.posma godalgoto vietu ieguvēji 12.klasē 2016.g. 25. novembrī

Ventspils pilsētas un novada 47. vācu valodas olimpiādes godalgoto vietu ieguvēji 2016.g. 23. oktobrī

Ventspils pilsētas latviešu valodas (mazākumtautību izglītības programmu) 33. olimpiādes II posma godalgoto vietu ieguvēji 2016.g. 21. oktobrī

2015./2016. mācību gada obligāto centralizēto eksāmenu rezultāti

Godalgoto vietu skaits valsts, atklātajās un Kurzemes reģiona mācību priekšmetu olimpiādēs un zinātniski pētniecisko darbu lasījumos 2015./2016.m.g.

Mācību priekšmetu olimpiāžu uzvarētāji 2015./2016.mācību gadā

Ventspils pilsētas angļu valodas olimpiādes 6.klasei  godalgoto vietu ieguvēji 2016. gada 25. februārī

Ventspils pilsētas un novada ģeogrāfijas 33. olimpiādes II posma godalgoto vietu ieguvēji 2016. gada 24. februārī

Ventspils pilsētas vācu valodas 8. klasei 46. olimpiādes II posma godalgoto vietu ieguvēji 2016. gada 22. februārī

Ventspils pilsētas matemātikas 5.-8.klašu 66. olimpiādes II posma godalgoto vietu ieguvēji 2016.gada 12.februārī

Ventspils pilsētas un novada ķīmijas 57. olimpiādes II posma godalgoto vietu ieguvēji 2016.gada 9. februārī

Ventspils pilsētas un novada matemātikas 9.-12.klašu 66. olimpiādes II posma godalgoto vietu ieguvēji 2016.gada 5.februārī

Ventspils pilsētas un novada ekonomikas olimpiādes II posma godalgoto vietu ieguvēji 2016.gada 3. februārī

Ventspils pilsētas un novada latviešu valodas un literatūras 8.-9.klašu 42. olimpiādes II posma godalgoto vietu ieguvēji 2016.gada 1.februārī

Ventspils pilsētas krievu valodas (svešvalodas) 10.-12.klašu 21. olimpiādes II posma godalgoto vietu ieguvēji 2016.gada 29.janvārī

Ventspils pilsētas un novada fizikas  66. olimpiādes II posma godalgoto vietu ieguvēji 2016.gada 28. janvārī

Ventspils pilsētas un novada latviešu valodas un literatūras olimpiādes rezultāti 11.-12.kl. 2016. gada 18. janvārī

Ventspils pilsētas vēstures olimpiādes rezultāti 12.kl. 2016. gada 14. janvārī

Ventspils pilsētas vēstures olimpiādes rezultāti 9.kl. 2016. gada 14. janvārī

Ventspils pilsētas franču valodas olimpiādes rezultāti 2016. gada 8. janvārī

Ventspils pilsētas informātikas olimpiādes rezultāti 2016. gada 12. janvārī

Ventspils pilsētas un novada bioloģijas 38 olimpiādes II posma godalgoto vietu ieguvēji 2015.g. 30. novembrī

Ventspils pilsētas vācu valodas olimpiādes II posma godalgoto vietu ieguvēji 2015.g. 25. oktobrī

Ventspils pilsētas latviešu valodas (mazākumtautību izglītības programmu) 32. olimpiādes II posma godalgoto vietu ieguvēji  2015.g. 23. oktobrī

2014./2015. mācību gada obligāto centralizēto eksāmenu rezultāti

Godalgoto vietu skaits valsts, atklātajās un Kurzemes reģiona mācību priekšmetu olimpiādēs 2014./2015.m.g.

Mācību priekšmetu olimpiāžu uzvarētāji 2014./2015.mācību gadā

Ventspils pilsētas angļu valodas olimpiādes godalgoto vietu ieguvēji 2015.g. 26. februārī

Ventspils pilsētas krievu valodas (dzimtās) olimpiādes godalgoto vietu ieguvēji 2015.g. 28. februārī

Ventspils pilsētas un novada ģeogrāfijas olimpiādes rezultāti 2015.g. 25. februārī

Ventspils pilsētas matemātikas 65. olimpiādes II posma godalgoto vietu ieguvēji 2015g. 20.februārī

Ventspils pilsētas un novada ķīmijas 56. olimpiādes II posma godalgoto vietu ieguvēji 2015g. 11. februārī

Ventspils pilsētas un novada matemātikas 65. olimpiādes II posma godalgoto vietu ieguvēji 2015g. 6 februārī

Ventspils pilsētas un novada fizikas 65. olimpiādes II posma godalgoto vietu ieguvēji 2015g. 29. janvārī

Ventspils pilsētas un novada ekonomikas olimpiādes II posma godalgoto vietu ieguvēji 2015.g. 3. februārī

Ventspils pilsētas un novada latviešu valodas un literatūras olimpiādes II posma godalgoto vietu ieguvēji 2015.g. 26. janvārī

Ventspils pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādes II posma godalgoto vietu ieguvēji 2015.g. 19. janvārī

Ventspils pilsētas franču valodas olimpiādes II posma godalgoto vietu ieguvēji 2015.g. 9. janvārī

Ventspils pilsētas vēstures olimpiādes II posma godalgoto vietu ieguvēji 2015.g. 15. janvārī

Ventspils pilsētas un novada bioloģijas 37. olimpiādes II posma godalgoto vietu ieguvēji 2014.g. 28. novembrī

Ventspils pilsētas vācu valodas olimpiādes godalgoto vietu ieguvēji (10.-12.kl.)

Ventspils pilsētas latviešu valodas (mazākumtautību izglītības programmu) 31. olimpiādes II posma godalgoto vietu ieguvēji 2014.g. 24. oktobrī