Šonedēļ Ventspils vispārējās izglītības iestādēs norisinās “Labo darbu nedēļa”. Tas ir laiks, kad ikviens tiek aicināts palīdzēt līdzcilvēkiem, Latvijas dabai, kopējai sabiedrībai un dzīvniekiem. Tuvojoties Pasaules dzīvnieku aizsardzības dienai, Ventspils pilsētā kopīgi tiek organizēta labdarības akcija ar mērķi palīdzēt dzīvnieku patversmēs mītošajiem dzīvniekiem.

Šajā akcijā var piedalīties jebkurš – skolēns, vecāks, skolas personāls. Ziedot aicināti dzīvnieku barību, rīsus, putraimus, griķus, segas, mitrumu uzsūcošus materiālus (palagus, dvieļus, higiēniskos paladziņus), pavadas un dzīvnieku rotaļlietas.

Ziedot ir iespējams līdz pat 12.oktobrim, lai pēc tam ziedojumus nodotu Ugāles un Talsu dzīvnieku patversmēs, kā arī Ventspils novadā dzīvojošām mazaizsargātām ģimenēm, kas rūpējas par saviem mīļdzīvniekiem.

            Vairākās skolās, piemēram, Ventspils 1.pamatskolā un Ventspils 2.vidusskolā, skolēni “Labo darbu nedēļā” nolēmuši vākt ziedojumus un palīdzēt Ventspils Briežu dārza iemītniekiem, lai papildinātu viņu pārtikas krājumus – ābolus, bumbierus, zīles, burkānus un kāpostus.

Rudens lapas un rasa zālē, no rīta kas viz. Vai kas vēl skaistāks var būt? Vien – cilvēka sirds…

07.10.2022.