“VIP akadēmija” ir īpaša vadītāju izaugsmes programma, kas ļauj Ventspils skolu un pirmsskolu pedagogiem pilnveidot savas kompetences, bet pārvaldei – sagatavot nākotnes vadītājus. “VIP akadēmija” tika izveidota 2019.gadā, lai  pedagogi, kuri vēlas strādāt par dažāda līmeņa vadītājiem,  varētu  iepazīt un saprast vadītāju darbu pirms stāšanās amatā.

24.novembrī, šīs sezonas “VIP akadēmijas” dalībnieki piedalījās Nākotnes klases piedāvātajās nodarbībās. Nākotnes klase ir interaktīva, tehnoloģiski labi aprīkota mācību vide ar mācību rīkiem un saturu, kas veicina uz radošumu un pozitīvu rezultātu orientētu mācību procesu. Šajās nodarbībās dalībnieki piedalījās, lai pilnveidotu savas prasmes dizaina un digitalizācijas jomā. Pedagogi izstrādāja dizainu kādam no izvēlētajiem priekšmetiem un apdrukāja darbnīcā, kā arī piedalījās dizaina domāšanas meistarklasē, izspēlējot dažādas problēmsituācijas izglītības jomā.

 Nākotnes vadītājiem ir svarīgi zināt jaunākās tendences un iespējas izglītības jomā, lai spētu kvalitatīvāk un veiksmīgāk darboties amatā.

01.12.2022.