Mācību semestris tuvojas noslēgumam, un tas nozīmē, ka tepat aiz stūra jau ir skolēnu ziemas brīvlaiks! Ventspils Digitālais centrs aicina sešgadniekus un 1. – 7. klases skolēnus pavadīt brīvo laiku aizraujošās Ziemas IT skolas tehnoloģiju nodarbībās un ielūkoties noslēpumainajā maģijas pasaulē!

Tā kā gadu maiņa ir noslēpumains un teiksmains laiks, ziemas IT skolas tēma veltīta maģijai. Nodarbībās skolēniem būs iespēja radoši darboties, iepazīstot krāsu, skaņu, formu, vielu u.c. maģiju. Ziemas IT skolā skolēnus sagaida aizrautīgi ķīmiski eksperimenti un triki, darbošanās ar robotiņiem, telefona aplikāciju izveide un dažādi interesanti uzdevumi. Katra nodarbība būs unikāla, tādēļ skolēni aicināti pieteikties vairākām nodarbībām.

Ziemas IT skola “Maģijas pasaulē” norisināsies 27., 28., 29. decembrī un 3., 4., 5. janvārī.

Nodarbību norises laiki: 

  • 10:00 – 12:00;
  • 12:30 – 14:30;
  • 15:00 – 17:00.

Lai piedalītos ziemas IT skolā, līdz 22. decembrim nepieciešams aizpildīt pieteikuma anketu šeit: www.adre.se/ziemasitskola

Ventspils pirmsskolas un vispārizglītojošo iestāžu audzēkņiem dalība nodarbībās ir bez maksas. Citu novadu un pilsētu izglītības iestāžu audzēkņiem maksa par tehnoloģiju darbnīcām ir 7 EUR. Norises vieta: Zinātnes centrs VIZIUM, Rūpniecības ielā 2.

Plašāka informācija pieejama pa tālr. 28632351 vai rakstot uz e-pastu: [email protected]. Dienu pirms nodarbības dalībniekiem tiks nosūtīts atgādinošs e-pasts.

13.12.2022.