Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” norēķinu kases telpā Pils ielā 12 apskatāma Ventspils skolēnu zīmējumu konkursam «Dabas vērtība = mūžīga!?» iesniegto darbu izstāde – krāsains un radošs stāstījums par dabas bagātībām un centieniem tās saglabāt mūžīgi.

Arī šogad PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” aicināja Ventspils vispārizglītojošo izglītības iestāžu, kā arī Ventspils Mākslas skolas un Ventspils Jaunrades nama audzēkņus piedalīties zīmējumu konkursā «Dabas vērtība = mūžīga!?», radošajos darbos atspoguļojot dabas bagātības, to nozīmi un paužot idejas, kā tās saglabāt nākamajām paaudzēm.

Kopumā konkursam tika iesniegti 175 zīmējumi, kurus vērtēja speciāli izveidota žūrijas komisija. Turpinot tradīciju, konkursa noslēgumā tapis ne tikai PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” jaunā 2023. gada sienas pārliekamais kalendārs, kurā tapuši iekļauti žūrijas vērtējumā 52 interesantākie, radošākie un veiksmīgākie darbi, bet pirmo reizi arī konkursam iesniegto, Ventspils bērnu un jauniešu radīto zīmējumu, izstāde, kas apskatāma uzņēmuma norēķinu kases telpā Pils ielā 12. Izstādē eksponēta daļa konkursam iesniegto darbu, un tos aicināti apskatīt gan PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” klienti, gan arī ikviens cits interesents.

Jāpiemin, ka PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” veidotais nākamā 2023. gada kalendārs ar Ventspils skolēnu zīmējumiem ir jau pēc kārtas sestais. Kā ierasts, kalendāru dāvanā saņem ne tikai konkursā pārstāvētās izglītības iestādes un kalendārā redzamo zīmējumu autori, bet kā pārsteigumu arī daļa «Ventspils labiekārtošanas kombināta» klientu.

PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” pateicas pedagogiem, skolēniem un viņu vecākiem par ieguldīto darbu, un vēl radošu, veiksmīgu un “zaļiem” darbiem bagātu 2023. gadu!

02.01.2023.