No 20.oktobra līdz pat novembra beigām tiks organizētas bezmaksas lekcijas par bērnu un viņu vecāku mentālo veselību. Kopumā tiks organizētas 11 nodarbības, kuras tiks īstenotas gan klātienē, gan tiešsaistē. Lekcijās tiks runāts par:

  • bērnu emocionālo labsajūtu un iekļaušanos sabiedrībā,
  • potenciāliem uzvedības traucējumiem saistībā ar atkarību izraisošiem faktoriem,
  • vecāku nozīmi un iesaisti izglītojamo garīgās labsajūtas veicināšanā,
  • psiholoģisko atbalstu jauno atkarības vielu izplatības mazināšanā jauniešu grupās.

Nodarbības vadīs pieredzējušie speciālisti no biedrības “Esi Brīvs!”.

Piektdien, 20.oktobrī, vecākiem ar bērniem pirmsskolas (5-7 gadi) un sākumskolas (1.-3.klase) vecumā ir iespējams piedalīties “Vecāku skolas” ģimeņu meistarklasē “Ar viedierīci pie galda”, kuras mērķis ir sniegt psiholoģisko atbalstu bērniem un viņu vecākiem, lai veicinātu ģimenes emocionālo labsajūtu un izvairītos no potenciāliem uzvedības traucējumiem. Meistarklasē vecāki kopā ar bērniem skatīsies, kā viņu ikdiena izskatās no malas, iepazīsies ar dažādiem pētījumiem par viedierīču lietošanas paradumiem, izstrādās to kārtības rulli un vēl. Lai piedalītos meistarklasē, pieteikties iespējams – https://forms.gle/b2e65Z2q5mFFxzRa8 Vietu skaits ir ierobežots!

Par iespēju piedalīties nodarbībās un attiecīgo mērķgrupu informēs Ventspils Izglītības pārvalde. Pasākumi tiek finansēts Eiropas Savienības fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/103 “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ventspilī” ietvaros.

FOTO – pexels.com

17.10.2023.