Ceturtdien, 30. maijā, Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome apstiprināja Līgu Ikaunieci par bērnudārza “Eglīte” vadītāju un Ilonu Palmu par bērnudārza “Vāverīte” vadītāju.

Abu bērnudārzu jauno vadītāju atlasei  Ventspils Izglītības pārvaldes rīkoja atklātu konkursu, jo, kā jau iepriekš ziņots, šī gada 31.maijā pelnītā atpūtā dosies līdzšinējā bērnudārza “Eglīte” vadītāja Ināra Nagle, kura bērnudārzu vadījusi kopš 2001.gada, kā arī bērnudārza “Vāverīte” vadītāja Anda Brūkle, kura bērnudārzu vadījusi kopš 1996.gada.

Lai turpinātu veiksmīgu bērnudārzu darbību, Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome bērnudārza “Eglīte” vadītājas amatā apstiprināja Līgu Ikaunieci, savukārt bērnudārza “Vāverīte” vadītājas amatā – Ilonu Palmu. Abas jaunās vadītājas darbu attiecīgajos bērnudārzos uzsāks šī gada 31.maijā.

Līga Ikauniece ir ieguvusi profesionālo bakalaura grādu izglītībā un pirmsskolas un sākumskolas skolotāja kvalifikāciju. 2013. gadā viņa uzsākusi dabu  bērnudārzā “Pasaka” kā pirmsskolas izglītības skolotāja, bet no 2018. gada ir bērnudārza “Pasaka” vadītājas vietniece izglītības jomā. Līgai Ikauniecei ir pirmsskolas izglītības iestādes “Eglīte” vadītājam atbilstoša izglītība un profesionālā kvalifikācija, kā arī pedagoģiskā darba pieredze un  pieredze vadības darbā.

Ilona Palma ir ieguvusi profesionālo maģistra grādu vadības zinībās izglītības vadībā, kā arī pirmsskolas skolotāja kvalifikāciju. Ņemot vērā, ka Ilona Palma ir strādājusi gan par bērnudārza audzinātāju, gan metodiķi, kā arī gandrīz sešus gadus vadījusi Liepājas pilsētas bērnudārzu “Margrietiņa”, Ilonai Palmai ir pirmsskolas izglītības iestādes “Vāverīte” vadītājam atbilstoša izglītība un profesionālā kvalifikācija, kā arī  pedagoģiskā darba pieredze un  pieredze vadības darbā.

31.05.2024.