Piektdien, 5.augustā, jau trešo reizi Ventspils Jauniešu mājās norisināsies Bake-off  sacensības. Pretēji iepriekšējām divām sacensībām, kur Jauniešu mājā varēja just saldu smaržu, cepot cepumus un kēksiņus, šoreiz no konditorejas būs jāpāriet uz ko sāļāku – Bake-off: Picu edition.

            Komandām divu cilvēku sastāvā būs iespējams cīnīties par garšīgākās picas titulu, kā arī balvu. Ja iepriekšējas reizēs dalībnieki cīnījās par dāvanu kartēm no Kino Rio un Burgerbārs, tad šajā reizē būs iespējams cīnīties par dāvanu kartēm no Ventspils Ūdens piedzīvojuma parka. Šeit ir iespējams piedalīties neatkarīgi no vecuma un prasmēm. Kā arī visi materiāli un sastāvdaļas tiks nodrošinātas.

            Piesakies ej.uz/bakeoff jau tagad, jo vietu skaits ir ierobežots!

Ventspils Jauniešu mājā jauniešiem ir iespēja iesniegt projektu Ventspils Jauniešu iniciatīvu konkursā un iegūt finansējumu un atbalstu pasākumu realizēšanā. Šāda veida projekti ir viens no veidiem, kā veicināt jauniešu iekļaušanos kultūras, sporta un izglītības procesos, sekmējot viņu aktīvu līdzdalību un fiziskās aktivitātes.

29.07.2022.