Š.g. augustā Kurzemes reģionā deklarēts jaunietis vecumā no 13 līdz 30 gadiem varēs pieteikties bezmaksas nometnei uzņēmējdarbības ideju attīstīšanai.

  • No 17. līdz 21.augustam viesu namā ”Vītoliņi”, Smārdes pagastā, Tukuma novadā, notiks nometne “Gribi būt uzņēmējs – sāc gatavoties jau tagad”, kas paredzēta 13 – 17 gadus veciem Kurzemes jauniešiem , kuri apsver iespēju kādreiz kļūt par uzņēmēju un vēlas attīstīt līderības prasmes, sadarbību, biznesa ideju izstrādi un biznesa ideju pitshošanu, kā arī finanšu pratību. Detalizētāka informācija par nometni un pieteikšanās:  https://ieej.lv/xI94t.
  • No 22. līdz 26.augustam viesu namā ”Laidi”, Laidu pagastā, Kuldīgas novadā, notiks nometne “Ieslēdz savu biznesa jaudu”, kas paredzēta 18 – 30 gadus veciem Kurzemes jauniešiem,kuri plāno kļūt par uzņēmējiem vai jau ir uzņēmējdarbības ceļa sākumā un vēlas uzlabot savas prasmes un spējas. Detalizētāka informācija par nometni un pieteikšanās:  https://ieej.lv/zt88Q .

Pieteikšanās nometnēm: līdz  9.augustam vai kamēr ir pieejamas vietas. Katrā nometnē plānotais dalībnieku skaits – līdz 20 jauniešiem. Ja plānotais nometņu dalībnieku skaits tiks sasniegts, pieteikšanās anketas var tikt slēgtas arī ātrāk.

Vairāk informācija: Kurzemes plānošanas reģiona mājas lapa

28.07.2022.