2023.gada oktobrī Ventspils Jauniešu mājā Ventspils skolas uzsāka kopīgu karjeras pasākumu “Kas strādā uzņēmumā”, kura ietvaros 8.-9.klašu skolēniem bija iespēja tikties un iepazīties ar dažādu profesiju pārstāvjiem, lai izprastu, kā top un realizējas ideja par savas uzņēmējdarbības uzsākšanu. Pasākumā no katras Ventspils skolas piedalījās piecu jauniešu komanda.

No novembra līdz pat februārim jaunieši iepazinās ar uzņēmumu darbības specifiku un darbinieku karjeras izaugsmes iespējām. Ventspils Pārventas pamatskolas skolēni iepazinās ar  Ventspils šūšanas uzņēmuma “Krassula” darbību, kā arī skolēniem bija iespēja praktiski izmēģināt šūšanas prasmes. Savukārt, Ventspils Valsts 1.ģimnāzijas jauniešu komanda tikās ar Radošās maizes laboratorijas “Ramala” īpašnieci Rutu Šenkevicu. Jauniešu izglītoja arī Ventspils uzņēmumu “Trempel”,”Bitīte”, “Aspired”, “,Azeron”, ,”Metup” un “Andamanda” īpašnieki.

Pasākuma ietvaros skolēni izveidoja uzņēmuma karjeras reklāmu, kas tika prezentēta projekta noslēguma pasākumā aprīļa beigās Ventspils Jauniešu mājā.

07.05.2024.