Trešdien, 14. septembrī, Ventspils Jauniešu mājā  pasākumā “Kafija ar politiķiem” jaunieši satikās ar trim Ventspils valstspilsētas pašvaldības vadības pārstāvjiem – Ventspils domes priekšsēdētāju Jāni Vītoliņu, domes priekšsēdētāja 1. vietnieku Gunti Blumbergu un domes priekšsēdētāja vietnieku Aigo Gūtmani.

Kopā runājām gan par Ventspils nākotnes plāniem, gan par studijām, gan par dzīvokļu pieejamību topošajiem studentiem, gan daudz ko citu. Arī jaunieši sniedza savus ieteikumus. Kaut arī pasākums norisinājās nedēļas vidū, apmeklētāju skaits nebija mazs – aptuveni 35 jaunieši no dažādam Ventspils skolām: Ventspils Tehnikuma, Ventspils Mūzikas vidusskolas, Ventspils Valsts 1.ģimnāzijas, Ventspils 4. vidusskolas, Ventspils 2. vidusskolas, Ventspils Pārventas pamatskolas, Ventspils 2. pamatskolas un Ventspils 1. pamatskolas, kā arī studenti no Ventspils Augstskolas.

Pēc pasākuma runājot ar jauniešiem, sapratām, ka ir ļoti svarīgi turpināt rīkot “Kafiju ar politiķiem”. Kā paši jaunie ventspilnieki minēja – “Es uzzināju daudz tādu lietu, par kurām nemaz nebiju iedomājies, kaut arī visu savu mūžu esmu šajā pilsētā audzis.” Plānots, ka pasākums turpmāk norisināsies reizi mēnesī, aicinot ciemos ne tikai politiķus, bet arī pazīstamus sportistus, mūziķus, uzņēmējus.

Paldies visiem pasākuma dalībniekiem par interesi un iesaisti sarunās!

20.09.2022.