Nereti no Ventspils jauniešiem ir dzirdams, ka te, Ventspilī, jau nekas nenotiek. Jā, ir pulciņi, ir interešu izglītība, bet tas jau mazajiem, lielajiem nekas stilīgs nav. Bet, kā lai pieauguši prāti, kas lemj par pilsētas attīstību, uzzina par to, kas jaunietim liekas stilīgs?

Tam ir paredzēts ideju konkurss – Tava ideja Ventspils pilsētai.

Konkursa mērķis ir uzzināt jauniešu idejas tam, kā uzlabot pilsētu, lai tā kļūtu jauniešiem draudzīgāka, interesantāka un stilīgāka, un kļūtu par vietu, kur gribas atgriezties.

Jaunietim vai jauniešu apvienībai vecumā no 16 līdz 30 gadiem, jāiesniedz ideja, kura jāpamato ar esošas problēmas aprakstu un to, kā viņu piedāvātā ideja šo problēmu risina. 

Labākās idejas autoriem tiks piešķirta 500 EUR liela naudas balva, tāpēc nevar teikt, ka nav par ko cīnīties.

Uz konkursa finālu tiks izvirzītas 10 labākās idejas, kuras konkursa noslēguma pasākumā būs jāprezentē konkursa žūrijai. Kopš idejas iesniegšanas brīža, būs pieejama mentoru palīdzība, lai uzlabotu idejas prezentāciju. Jo labāka idejas prezentēšana, jo lielāka iespēja tikt pie 500 EUR naudas balvas. Noslēguma pasākuma skatītāji noteikts skatītāju simpātiju, kura tiks pie 100 EUR lielas naudas balvas.

Idejas iesniegšana norisinās līdz 8.oktobrim.

Konkursu organizē biedrība “Attīstības Fabrika” un Ventspils Jauniešu māja.

06.09.2023.