Piektdien, 9.novembrī, plkst.19:00 Olimpiskā centra “Ventspils” basketbola hallē pirmo reizi norisināsies Ventspils izglītības un kultūras iestāžu audzēkņu kopīgi gatavots dižkoncerts “Ventspils bērnu soļi laikā”. Koncertu ikviens varēs vērot arī tiešraidē portālā www.ventspils.lv.

Koncerts veltīs Latvijas simtgadei un tajā tiks caurvīts pretstatu motīvs – toreiz un tagad, dižgari un jaunie talanti, toreiz Tīdemanis, tagad – Anete no ceturtās klases. Dižkoncerts atspoguļos ideju par sapņiem, uzdevumiem un izdošanos.

Priekšnesumi savienosies ar projekciju intermēdijām, kuras atspoguļos seno Ventspili un nākotnes Ventspili. Senā pilsēta tiks parādīta ar Ingrīdas Štrumfas Ventspils grāmatas motīviem, savukārt jaunās pilsētas atspoguļojumam – talantīgo Ventspils jauniešu zīmējumi un muzikālie priekšnesumi.

Koncertā piedalās ap 1500 dalībnieku: Ventspils zēnu un meiteņu kori, jauktie kori, tautas deju un mūsdienu deju kolektīvi, Ventspils pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņi, netradicionālais orķestris, pūtēju orķestris, Ventspils Bigbends un zvanu ansamblis “Saules zvani”.

Vadītāji –  Ints Teterovskis un Ventspils Centra sākumskolas audzēknis Olivers Matvejevs.

Koncertu varēs vērot arī tiešraidē portālā www.ventspils.lv, savukārt pēc tam – Ventspils youtube.com kanālā.

08.11.2018.