2.decembrī Rīgā, T/C Domina, norisinājās Ziemassvētku gadatirgus “Cits Bazārs”, kur savus izstrādājumus piedāvāja 270 skolēnu uzņēmumi no visas Latvijas. Jauniešus vērtēja ne tikai pircēji, bet arī vairāk nekā 50 profesionāļi no uzņēmumiem, akadēmiskajām struktūrām, finanšu sektora un valsts pārvaldes.

Gadatirgū skolēnu mācību uzņēmumiem tika pasniegtas balvas nominācijās, kas atspoguļoja jauniešu uzņēmumu stiprās puses. Nominācijas: SMU produkts / pakalpojums gatavs starptautiskajam biznesam, Labākā SMU pārdošanas komanda, Uz zināšanām balstīts SMU produkts/ pakalpojums, SMU biznesa potenciāls, Tehnoloģiskās inovācijas produkts / pakalpojums un citas. Nominācijas tika sadalītas pamatskolas un vidusskolas grupās.

Arī Ventspils SMU bija panākumi šajā gadatirgū. Ventspils Valsts 1.ģimnāzijas SMU “PAR”, kas ražo dažādas tamborētas rotaļlietas, ieguva “Sociālo mediju komunikācijas balvu” vidusskolu grupā. Toties Ventspils Valsts 1.ģimnāzijas SMU “Kitchen Saviors”, ieguva balvu biznesa idejas prezentēšanas konkursā “Business Pitch”.

Ventspils skolēni tradicionāli tiek aicināti piedalīties “Junior Achievement Latvija” pasākumos un šoreiz mūsu pilsētu pārstāvēji 11 mācību uzņēmumi ar dalībniekiem no 5 Ventspils skolām.

14.12.2023.