Tuvojoties bērnu reģistrācijas uzsākšanai skolu 1. klasēm, no š.g. 15. līdz 17. martam notiks tiešsaistes tikšanās, lai vecākiem atvieglotu izvēli, kurā no Ventspils skolām pieteikt bērnu. Šo pasākumu laikā topošo pirmklasnieku vecāki varēs satikt skolas direktoru, uzzināt par izglītības iestādes vērtībām, mācību un ārpusklases darba organizēšanu, kā arī iepazīties ar nākamo pirmklasnieku skolotājām.

Tikšanās norisināsies Zoom platformā un interesenti sarunai varēs pieslēgties, izmantojot saiti: https://bit.ly/zoom1klases . Katrai skolai paredzēts atsevišķs tikšanās laiks.

SkolaNorises laiks
Ventspils 2. vidusskola15. martā plkst. 17.30
Ventspils 3. pamatskola15. martā plkst. 18.15
Ventspils Centra sākumskola16. martā plkst. 17.30
Ventspils 6. vidusskola16. martā plkst. 18.15
Ventspils 2. pamatskola16. martā plkst. 19.00
Ventspils 1. pamatskola17. martā plkst. 17.30
Ventspils Pārventas pamatskola17. martā plkst. 18.15
Ventspils 4. vidusskola17. martā plkst. 19.00

Jau esam informējuši, ka arī šogad bērnu reģistrāciju Ventspils izglītības iestāžu 1. klasēs vecāki varēs veikt attālināti vienotajā elektroniskajā sistēmā. Šogad sistēma uzlabota, atļaujot vecākiem identitāti pieteikumā apliecināt ne vien ar e-parakstu, bet arī ar interneta banku autorizācijas rīku palīdzību. Elektroniskā reģistrēšanās sistēma tika ieviesta jau pagājušajā gadā un to izmantoja 92% pieteikumu iesniedzēju. Sistēmu administrē Izglītības pārvalde, nevis katra izglītības iestāde atsevišķi, kā tas bija agrāk. Tie vecāki, kuriem tomēr nav iespējas pieteikties elektroniski, reģistrēšanās dokumentus varēs noformēt Izglītības pārvaldē, iepriekš piesakot savu vizīti.

Pieteikšanās no 1. aprīļa tiks organizēta trīs posmos atbilstoši noteiktajiem prioritārajiem kritērijiem. Ar sīkāku informāciju aicinām iepazīties Izglītības pārvaldes mājaslapā. Elektroniskā sistēma pieteikumu sagatavošanai būs pieejama no 25. marta. Savukārt 28. martā plkst. 17:00 notiks tiešsaistes tikšanās ar Izglītības pārvaldes speciālistiem, lai katrs rastu atbildes uz neskaidriem jautājumiem vai konsultētos par pieteikumu aizpildīšanu sistēmā.

25.02.2022.