Svētdien, 10.oktobrī plkst. 11.00 Bērnu pilsētiņā rosīsies skolēni un skolotāji no Ventspils 1.pamatskolas, savukārt, plkst. 15.00 bērnu parkā “Fantāzija” svaigā gaisā darbosies Pārventas pamatskolas audzēkņi.

Ventspils 1.pamatskola iekāps “Pļavas skolas ekspresī”, kurš piestās parkā Bērnu pilsētiņā. Vairākos “radošajos peronos” izziņa par dabu un dabas materiāliem, dažādi izturības pārbaudījumi, bet uz Bērnu pilsētiņas skatuves balsis iemēģinās vismazākie Pļavas skolas skolēni.

Bērnu parkā “Fantāzija” Ventspils Pārventas pamatskolas audzēkņu “Atgriešanās bērnībā”. Izzinošs ceļojums cauri pasakām, kurā varēs satikt ne vienu vien pasaku tēlu un “iespējams” aizceļot līdz pat Ziemeļpolam.

Norises atbalsta Ventspils valstspilsētas pašvaldība un veikals “Dabas farmācija”. Šī veikala pārstāvis Jānis Andersons, sarūpējot balviņas akcijai, norāda: “Dabas spēks ārstē, prieks un svaigs gaiss nostiprina imunitāti.”

Aicinām būt atbildīgiem un ievērot valstī noteiktos ierobežojumus un rekomendācijas, lai ierobežotu vīrusa Covid-19 izplatību.

07.10.2021.