Ceturtdien, 2. martā, Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome par Ventspils Sporta skolas “Spars” direktoru nolēma iecelt Matīsu Graudiņu.

Uz direktora amatu Ventspils Izglītības pārvalde rīkoja atklātu konkursu un par atbilstošāko pretendentu konkursa komisija nolēma atzīt Matīsu Graudiņu.

Matīsam Graudiņam ir Sporta skolas “Spars” direktora amatam atbilstoša izglītība un profesionālā kvalifikācija, pedagoģiskā darba pieredze, pieredze vadības darbā, izglītības un sporta jomu reglamentējošo normatīvo aktu pārzināšana, zināšanas izglītības iestāžu finansēšanas jautājumos, kā arī labas prezentēšanas un komunikācijas prasmes.  

Matīss Graudiņš ir ieguvis sociālo zinātņu bakalaura grādu vadībzinātnē, apguvis profesionālās pilnveides izglītības programmu C kategorijas sporta speciālistiem, ieguvis Sporta speciālista sertifikātu – A kategorijas sporta speciālists (sporta treneris) ar tiesībām strādāt sporta jomā par basketbola treneri. Kopš 2008. gada viņš strādā sporta skolā “Spars” un šobrīd ir basketbola nodaļas vecākais treneris.

03.03.2023.