Šobrīd Sietlā (Amerikas Savienotās Valstis) atrodas Ventspils 2. vidusskolas skolēnu mācību uzņēmuma (SMU) “Glow Brows” dalībnieces un viņu skolotājs-konsultants Oļegs Mihailovs. Jau iepriekš esam ziņojuši, ka jaunās uzņēmējas konkursā Start Strong 3+3 ieguva galveno balvu – apmaksātu ceļojumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm.

Ventspilnieki Sietlā ieradās 8. augustā un kopā tur pavadīs nedēļu, mājās atgriežoties 16. augustā. Šīs nedēļas laikā meitenes iepazīs ne tikai dzīvi un kultūru ASV, bet arī apmeklēs Vašingtonas Universitāti, kura ir viena no vecākajām universitātēm ASV Rietumkrastā. Iepazīs dažādus uzņēmumus – Google, Microsoft, FoodLifeline u.c., uzzinās, kā tika izstrādāta spēle Pokemon. Meitenes piedalās arī dažādās brīvprātīgo programmu aktivitātēs.

Trīs dienas jaunietes dzīvo amerikāņu ģimenēs, tādējādi attīstot savas komunikācijas prasmes angļu valodā. Mācību uzņēmums “Glow Brows” ražo eļļas uzacu un skropstu barošanai un mitrināšanai. Tajā darbojas Ventspils 2. vidusskolas audzēknes Aļika Avtuhova, Arina Abramova, Evnika Avakjana un Taisija Kučuhidze.

11.08.2023.