Sadarbības projekta “Radīts muzejā” ietvaros tapusi izstāde “Kas manā pūriņā…” Ventspils muzejā Livonijas ordeņa pilī, no 25.maija.

Šogad Ventspils muzeja un Ventspils skolu sadarbības projektā “Radīts muzejā” tika apmeklēta muzejpedagoģiskā programma “Labākā dāvana līgavai!”, kurā skolu jaunieši iepazinās ar savdabīgu etnogrāfisko mantojumu – sprēslīcām, ko 19.gs.-20.gs. latviešu jaunekļi grezni rotāja un dāvināja savām izredzētājām.

Iedvesmojoties no šīs programmas, kurā varēja iepazīt saules simboliku un muzeja krājumu, tehnoloģiju stundās tika radīti darbi, kas no 25.maija skatāmi vienotā izstādē Livonijas ordeņa pils Izglītības centrā.

 Izstādē piedalās visas Ventspils vispārizglītojošās skolas un jāuzteic skolu dizaina un tehnoloģiju skolotāji –  Jonika Tērvide (Ventspils Valsts 1. ģimnāzija un Centra sākumskola), Anita Ozoliņa (1.pamatskola), Olga Jakubčonoka (2.vidusskola), Olga Maranika (2.pamatskola), Viktorija Kurdjukova (3.pamatskola), Zane Piusa (Pārventas pamatskola), Antra Bakanauska (4.vidusskola) un Inita Kačevska (6.vidusskola)Attēls, kurā ir teksts, ekrānuzņēmums, fonts, rinda

Apraksts ģenerēts automātiski

Projekts “Radīts muzejā”, ko realizē Ventspils muzeja pedagogs Ilva Buntika, sadarbībā ar muzeja kolēģiem, notiek jau XII reizi.

26.05.2023.