Šonedēļ jau trīspadsmito reizi tiek svinēti Pārventas svētki. Tajos ar plašu programmu iesaistās arī Ventspils 3. pamatskola.

Svētku ieskandināšanā ceturtdien, 12.maijā, visām 3.pamatskolas klasēm būs iespēja piedalīties alternatīvo stundu dienā “Iepazīsti Pārventu”, bet 6.-8. klašu skolēni varēs savas zināšanas parādīt erudītu konkursā “Pārventas izcilās personības”. Svētku nedēļā 5.-9. klašu skolēni veidos mini reportāžas par Pārventu, kā arī notiks fotoreportāžu konkurss audzēkņiem un viņu vecākiem “Pastaiga pa Pārventu un ne tikai …”.

Sestdien, 14.maijā, sporta centra “Pārventa” stadionā no plkst. 11:00 notiks sporta un deju festivāls. Tajā piedalīsies bērnu popstudija “Jūras akmentiņi”, Jaunrades nama mūsdienu deju studija “Skorpions”, sieviešu deju kolektīvs “Ciganočka” un citi. Savukārt no plkst. 12:00  parkā “Fantāzija” notiks Pārventas izglītības iestāžu audzēkņu koncerts, piedaloties 3. pamatskolas korim un solistiem, Ventspils Pārventas pamatskolas koristiem un vokālās studijas audzēkņiem, kā arī dziedātājiem no PII “Margrietiņa”, PII “Pasaka” un PII “Varavīksne”. Apmeklētāji varēs piedalīties 3.pamatskolas veidotajās radošajās darbnīcās: Face-art, Vēlēšanos koks, rokdarbu darbnīca “Ar kafijas aromātu”, kā arī fotosesijā “Pavasara frizūru parāde”. Svētku ietvaros pa Pārventas ielām kursēs “Muzikālais vilcieniņš”.

Svētku pasākumus organizē arī Pārventas bibliotēka. Svētku noslēgumā Pārventa uzmirdzēs košās lāzeru gaismās – 3.pamatskolas ēka un tās pagalms iemirdzēsies lāzeru staros. Grandiozais šovs ilgs aptuveni astoņas minūtes un tiks atkārtots vairākkārt no plkst. 23:00 līdz 01:00.

Svētku moto: Dzīvot! Mīlēt! Draudzēties! Veidot!

12.05.2022.