Aizvadītajā svētdienā, 17.decembrī, Olimpiskā centra “Ventspils” basketbola halles preses telpā notika ātrspēles turnīrs šahā, kurš tika organizēts ES projekta „Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ventspilī” ietvaros ar mērķi popularizēt šahu un paaugstināt šaha spēles meistarību.

Turnīrā piedalījās astoņi dalībnieki, kuri savā starpā izspēlēja trīs apļu turnīru, katras partijas ilgums 3 minūtes + 2 sekundes par katru izdarītu gājienu.

Par posma uzvarētāju kļuva Jānis Isakovs, kurš ieguva 19 punktus no 21 iespējamā, 2.vietā ierindojās Ilze Burkevica ar 13,5 punktiem, bet 3.vietu dalīja Vjačeslavs Verņuks un Arturs Lieģis, katrs iegūstot pa 11,5 punktiem.

Kopumā Ventspils ātrspēles čempionāta šahā 2017 notika 28 turnīri, kuros piedalījās 16 dalībnieki no Rīgas, Liepājas, Kuldīgas, Maskavas, kā arī Ventspils.

Par uzvarētāju kļuva Jānis Isakovs ar 288 punktiem, 2.vietu izcīnīja Arturs Lieģis ar 248 punktiem, savukārt trešais – Juris Serebrjakovs ar 242,5 punktiem.
Apsveicam šahistus ar gūtajiem panākumiem!