Ceturtdien, 1.novembrī, plkst. 12:30 Ventspils pilsētas domē svinīgi tiks parakstīts piecu gadu ilgs sadarbības līgums ar Ventspils pilsētas pašvaldību un Latvijas Universitāti. Sadarbības mērķis ir ventspilnieku izglītības līmeņa paaugstināšana un mūžizglītības koncepcijas īstenošana.

Pasākumā piedalīsies Ventspils pilsētas domes un Izglītības pārvaldes pārstāvji, kā arī Latvijas Universitātes rektors I.Muižnieks, prorektore I.Druviete, Reģionālā centra direktore G.Kraģe un Kuldīgas un Ventspils filiāļu direktore R.Karloviča.

Piecu gadu garumā Latvijas Universitāte Ventspils filiālē vai Rīgā studējošajiem ventspilniekiem piedāvās prakses iespējas Ventspils pašvaldības iestādēs un uzņēmumos, sniegs metodisko un organizatorisko palīdzību izglītības jautājumos. Tāpat ar Ventspils pašvaldību kopīgi tiks organizēti nozaru speciālistu lekcijas, semināri un diskusijas.

Latvijas Universitātē studējošie ventspilnieki varēs izvēlēties rakstīt kvalifikācijas, bakalaura un maģistra darbus saskaņā ar Ventspils pilsētas attīstības programmu. Savukārt Ventspils izglītības iestāžu audzēkņiem būs iespēja izmantot Latvijas Universitātes zinātniskās laboratorijas pētniecisko darbu izstrādēm, bet Ventspils izglītības iestāžu darbiniekiem būs iespēja izmantot LU  bibliotēkas resursus, organizēs un īstenos koncertus, meistarklases un radošos pasākumus.

31.10.2018.