Pilsētas kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā mācību jomas ar pilsētas Domes atbalstu organizē konkursu “ES DZĪVOJU PIE JŪRAS”. Konkursa tēma ik gadu ir saistīta ar jūru. Šī gada konkursa tēma ir “Panāc man pretī liedagā…”.

Ventspils – piejūras pilsēta, kur harmoniski sadzīvo osta un Zilā karoga pludmale, pilsēta, kas lepojas ar savu vēsturi. Mēs mīlam un lepojamies ar savu pilsētu! Šīs izstādes mērķis ir veicināt interesi par ekoloģiju, jūras daudzveidību un bagātību, interesi un mīlestību par dzimto vietu, akcentēt tās vienreizīgumu, censties izteikt to vizuālajā mākslā, mūzikā un ar valodas bagātību.

Skolēni un pedagogi turpina radoši strādāt gan klātienē, gan attālināti, radot skaistus, orģinālus darbus. Izstādē piedalās Ventspils skolu 1.-12. klašu skolēni. Radošos darbus klātienē var apskatīt Ventspils Pārventas bibliotekā no š.g. 12.novembrim līdz 27.novembrim, tomēr, ievērojot valstī noteiktos pulcēšanās ierobežojumus, izstādi aplūkot piedāvājam arī neklātienē, galerijas adrese – https://padlet.com/zanepiusa/afkcefu81yykpbin. Muzikāli radošie darbi pieejami šeit – https://youtu.be/4iAeglhaov4.

Attēls – Anastasija Bobere, Ventspils 6.vidusskola

19.11.20.