Livonijas ordeņa pilī 23.martā plkst.11:00 pirmsskolas iestādes “Pasaka” audzēkņi izrādīs muzikālu izrādi “Leģenda par Melno sivēnu”. 

Ventspils pirmsskolas izglītība iestāde “Pasaka” no 2017.gada 1.septembra līdz 2019. gada 31. augustam piedalās Eiropas Savienības Erasmus+ programmas starpskolu stratēģisko partnerību projektā, lai veicinātu starptautisko skolu sadarbību un apmainītos ar labajiem prakses piemēriem.

Projekta laikā īstenota sadarbība arī ar Ventspils muzeju. Muzejpedagoga Ilvas Buntikas vadītajās nodarbībās bērni iepazinuši pilsētas vēsturi un leģendu par Melno sivēnu. Radošajās nodarbībās izglītības iestādē leģenda tika attēlota zīmējumos un aplikācijās. Patlaban audzēkņi cītīgi strādā pie muzikālās izrādes “Leģenda par Melno sivēnu“, tās pirmizrāde paredzēta 23.martā plkst.11.00 Livonijas ordeņa pilī.

Izrādi apmeklēs arī projekta dalībnieki no Grieķijas, Polijas, Itālijas un Latvijas izglītības iestādēm, jo no 21.marta līdz 25.martam Ventspilī notiks 4. Starpvalstu sanāksme. Viens no sanāksmes mērķiem ir arī iepazīstināt viesus ar Ventspili un Ventspils Livonijas ordeņa pili.

19.03.2019.

Informāciju sagatavoja: Ventspils muzejs