Sporta skolas “Spars” šorttrekisti piedalījās Danubia-5 šorttreka sacensībās, kurās ventspilnieku sniegumi vainagojās ar lieliskiem panākumiem. Sacensības norisinājās no 26. līdz 28.janvārim Ungārijas galvaspilsētā Budapeštā.

Junioru D grupā meitenēm ventspilniece Alina Usatova kopvērtējumā kļuva par sacensību uzvarētāju, izcīnot pirmās vietas trīs disciplīnās (100m, 500m un 777m). Savukārt 8. un 9.vietā ierindojās Elīna Kičigina un Laura Petroviča.

Zēnu konkurencē D grupā 3.vietu guva Maksims Soleičuks, savukārt 7., 8. un 9.vietu izcīnīja Noviks Rojs, Valters Kānbergs un Tomass Kitoks.

Junioru C grupā Anna Jansone kopvērtējumā ierindojās 5.vietā.

Augstas klases sportistu sagatavošanas centra pilotprojekta sportists Roberts Krūzbergs Junioru B grupā kopvērtējumā izcīnīja 1.vietu, savukārt Kārlis Krūzbergs – 2.vietu.

Sporta skola “Spars” sveic visus sportistus un trenerus ar sasniegtajiem panākumiem!