No 6. līdz 7. aprīlim Sporta namā “Centrs” norisinājās Latvijas čempionāts svarcelšanā jauniešiem U15 un U17 vecuma grupās. Sacensībās piedalījās sportisti no Daugavpils, Ludzas, Balviem, Ogres, Saldus un mājinieki. Ventspili šajās sacensībās pārstāvēja 15 sportisti: 13 sportisti U15 vecuma grupā un 2 U17 vecuma grupā.

Kopumā ventspilnieki  izcīnīja 6 godalgas: 4 zelta medaļas un 2 sudraba medaļas.

U15 (2003.g.dz. un jaunāki) vecuma grupā svara kategorijā līdz 35 kg. 1.vietu izcīnīja ventspilnieks Ernests Pūce ar rezultātu 30 kilogrami raušanā un 38 kilogrami grūšanā, kopsummā paceļot 68 kilogramus.

Svara kategorijā līdz 56 kg. 1.vietu izcīnīja Jānis Škrabe, paceļot  63 kilogramus raušanā, bet grūšanā  – 80 kilogramus, kopsummā paceļot 143 kilogramus.

Svara kategorijā līdz 69 kg. 2.vietu guva Edgars Kāpiņš ar rezultātu 84 kilogrami raušanā un 102 kilogrami grūšanā, kopsummā – 186 kilogrami.

Svara kategorijā +69 kg. 2.vietā ierindojās Jevgēņijs Haustovs ar rezultātu 102 kilogrami raušanā 118 kilogrami grūšanā, kopsummā – 220 kilogrami.

Meiteņu konkurencē U17 vecuma grupā pēc Sinklēra punktu tabulas 1.vietu ieguva Daniela Ivanova, kura pacēla 73 kilogramus raušanā un 83 kilogramus grūšanā, kopsummā paceļot 156 kilogramus, kas Danielai deva 227 punktus.

Svara kategorijā līdz 77kg. 1.vietu izcīnīja Artjoms Griščenko, paceļot 118 kilogramus raušanā un 140 kilogramus grūšanā, kopsummā paceļot 258 kilogramus.

Sporta skola “Spars” sveic visus sacensību dalībniekus un trenerus ar sasniegtajiem panākumiem!