Olimpiskā centra “Ventspils” ledus hallē norisinājās Latvijas čempionāts šorttrekā, kurā piedalījās dalībnieki no Krievānes sporta skolas (Jelgava), Jelgavas Ledus sporta skolas, ciemiņi no Jaunzēlandes, kā arī pašmāju sporta skolas “Spars” sportisti. Dalībnieki startēja piecās vecuma grupās.

Vīriešu konkurencē par Latvijas čempionu kopvērtējumā kļuva Roberts Jānis Zvejnieks (Jelgavas Ledus sporta skola), izcīnot 1.vietu 500m ar rezultātu 00:42,92 un 1000m distancē ar rezultātu 01:34,89. Roberts Jānis Zvejnieks piedalīsies arī 2018.gada XXII Ziemas Olimpiskajās spēlēs Phjončhanā (Koreja).

Tomass Bakēvics (Krievānes sporta skola) izcīnīja 2.vietu 1500m distancē ar rezultātu 02:24,07 un 3.vietu 500m distancē ar rezultātu 00:46,11 – kopvērtējumā Tomass Bakēvics ieguva 2.vietu. Savukārt kopvērtējumā 3.vietu izcīnīja Endijs Vīgants no Krievānes sporta skolas. Visu trīs sportistu trenere ir Evita Krievāne.

Junioru B grupā kopvērtējumā par čempionu kļuva jelgavnieks Reinis Bērziņš (Krievānes sporta skola) – izcīnīta 1.vieta 1500m ar rezultātu 02:23,57, 2.vieta 500m ar rezultātu 00:43,32 un 2.vieta 1000m distancē – 01:44,72. Otrajā vietā ierindojās Ethan De Rose no Jaunzēlandes.

Gan sieviešu, gan senioru A grupā meitenēm startēja pa vienai dalībniecei – Anna Zelenkeviča un Marta Haino. Junioru C grupā meitenēm labākos rezultātus sasniedza ventspilniece Anna Jansone un Emīlija Auziņa no Jelgavas Ledus sporta skolas.

Sporta skola “Spars” sveic visus dalībniekus un trenerus ar sasniegtajiem rezultātiem!