Nedēļas nogalē Inčukalnā risinājās Latvijas čempionāts galda hokejā, kurā 63 spēlētāji no Latvijas un Krievijas sacentās junioru, sieviešu un veterānu nominācijās. Jaunrades nama komanda tika pārstāvēta ar 11 spēlētājiem. Ļoti veiksmīgs šis čempionāts izvērtās mūsu galda hokejistiem, kuri izcīnīja divas zelta medaļas no trīs iespējamām, kā arī ieguva vienu bronzas godalgu.

Sieviešu nominācijā Jaunrades nama komandu pārstāvēja Sarma Vēberga un Oksana Korobkina un patreizējā Latvijas čempione Elēna Rācenāja. Kvalifikācijas turnīrā, kur četras labākās iekļuva čempionāta pusfinālā, Elēna Rācenāja izcīnīja 1.vietu, bet Sarma Vēberga bija ceturtā. Oksana Korobkina čempionātu noslēdza 9.vietā. Pusfinālā sacentās abas Jaunrades nama komandas dalībnieces, kur pārāka bija Elēna. Fināla cīņās Elēna uzveica rīdzinieci Kristu Lagzdiņu un otro gadu pēc kārtas guva zelta medaļu. Sarmai Vēbergai šoreiz bronzas finālā nācās piekāpties turnīra saimniecei Elīnai Galai un ierindoties uzreiz aiz goda pjedestāla. Pagājušajā gadā Sarma bija piektā.

Veterānu nominācijā no Ventspils sacentās Aleksandrs Žernovojs un Guntis Ernšteins. Arī veicmeistariem kvalifikācijas turnīrā labākais bija Jaunrades nama komandas vadītājs Aleksandrs Žernovojs. Aleksandrs pusfinālā, uzvarot Raimondu Īšu no Rīgas un finālā savu galveno sāncensi uz čempiona titulu rīdzinieku Sergeju Mihējevu, izcīnija savu trešo Latvijas čempiona titulu. Aleksandrs čempiona godā bijis 2013. un 2016.gadā. Savukārt Guntis Ernšteins ieņēma 8.vietu.

Viskuplāk pārstāvētā nominācija bija junioru, starp kuriem bija arī seši Jaunrades nama komandas jaunie censoņi. Šoreiz Alvis Siliņš bija vienīgais komandas pārstāvis, kuram izdevās iekļūt čempionāta izslēgšanas turnīrā. Pleijofa pirmajā kārtā Alvis pārspēja Robertu Suharevu no Inčukalna. Pusfinālā gan nācās piekāpties pērnā gada čempionam Raivim Migliniekam no Rīgas, toties cīņā par bronzu Alvis uzveica Kristapu Riekstiņu no Burtniekiem, tādejādi noslēdzot savu spēlētāju karjeru junioros ar godalgu valsts čempionātā. Elvis Arhinovičs ieņēma 9.vietu, bet Mārcis Radelis ierindojās 16.vietā. Renārs Zabarovskis, Alekss Ernšteins un Lauris Rozentāls bija attiecīgi 32.,33. un 42.vietās.

Jau 28.aprīlī Inčukalnā par Latvijas čempiona titulu sacentīsies spēlētāji prestižajā Open nominācijā.