Čehijas galvaspilsētā Prāgā no 13. līdz 15. aprīlim norisinājās Eiropas meistarsacīkstes sambo jauniešiem un junioriem, kurā piedalījās arī Latvijas sambo izlases komanda. Komandas sastāvā startēja arī sporta skolas “Spars” džudo nodaļas audzēknis Vladlens Jarockis. Latvijas komanda izcīnīja vienu zelta un divas bronzas godalgas.

Jauniešu konkurencē svara kategorijā virs 87 kilogramiem Eiropas meistarsacīkšu uzvarētāja titulu izcīnīja sporta skolas “Spars” debitants Vladlens Jarockis.

Godalgotās vietas, gūstot bronzas medaļas, izcīnīja arī Miļena Rinkeviča (-65 kiloggrami) no Jelgavas kluba “Mītava” un Artjoms Galaktionovs (-70 kilogrami) no Liepājas kompleksās sporta skolas.

Sporta skola “Spars” sveic sportistu ar izcīnīto zelta medaļu un pateicas trenerim par ieguldīto darbu!