Pavasaris Sporta skolas Spars sporta vingrotājām iesācies ražīgs un ar augstiem sasniegumiem! Latvijas Republikas kausu sporta vingrošanā juniorēm pārliecinoši ieguva Spars audzēkne Sabīne Anna Cinovska.

Reizē ar kausa iegūšanu, Sabīne Anna Cinovska kļuva par Latvijas vienīgo pārstāvji Eiropas Jaunatnes Olimpiādē, kas notiks jūlijā Baku, Azerbaidžānā. Treneres Nadeždas Seiles audzēknei finālā atsevišķos daudzcīņas veidos Latvijas čempiones tituls vingrojumā uz līdztekām un bronza atbalsta lēcienā. Savukārt sudraba godalgu atbalsta lēcienā guva ventspilniece Jūlija Karpuka. Sievietēm daudzcīņā dažādu mikro traumu dēļ dalību liedza Spars labākajai vingrotājai Marijai Ribaļčenko – atsevišķos rīkos Marijai sudrabs atbalsta lēcienā un bronza vingrojumā uz līdztekām.

Ar veiksmīgiem rezultātiem ventspilnieču komanda, kuras sastāvā bija Marija Ribaļčenko, Sabīne Anna Cinovska un Justīne Zadināne, piedalījās arī tradicionālajā Tīģerēna kausa izcīņā Rīgā, kur pulcējās 10 valstu 17 komandas. Spars meiteņu komanda izcīnīja godpilno 5.vietu. Savukārt atsevišķi sieviešu konkurencē daudzcīņā Marijai Ribaļčenko kauss par 3.vietu, juniorēm 5.vietā ierindojās Sabīne Anna Cinovska, bet Pre junioros 9.vieta Justīnei Zadinānei.

Apsveicam sportistes! Pateicamies vecākiem par atbalstu un treneriem par ieguldīto darbu!