15. un 16. novembrī Olimpiskā centrā “Ventspils” vingrošanas zālē aizvadītas tradicionālās vingrošanas sacensības “Kurzemes grācija un Kurzemes talants”, kurās piedalījās 142 vingrotāji no  Rīgas Vingrošanas skolas, Daugavpils, Liepājas, Klaipēdas, Kauņas un Ventspils. Sporta skolu “Spars” sacensībās pārstāvēja 68 meitenes un puiši treneru Ilmāra Seiļa, Nadeždas Seiles, Bruno Kaņepes, Valērijas Savickas un Nataljas Seiles vadībā.

Pieaugušo grupā meitenēm 2. vietu ieguva Marija Ribaļčenko, juniorēm 5. vietā ierindojās Jūlija Karpuka, savukārt pre-junioru grupā 5. vietu ieguva Anna Grauda-Grota. Arī jaunākajās vecuma grupās startēja Sporta skolas “Spars” dalībnieces un par uzvarētājām savās grupās kļuva Elīna Ābola (3. sporta klase), Anastasija Dakuzašvilli (4. sporta klase) un Elana Aleksandra Sviķe (5. sporta klase).

Puišiem pre-junioru grupā 4. vietā ierindojās Tomass Rudītis, 1. sporta klasē uzvarēja Maksims Simakins, 2. sporta klasē – Markuss Rendenieks, bet 5. sporta klasē – Arturs Mihailovs.

Apsveicam mūsu sportistu ar gūtajiem panākumiem!