Aizvadītajā nedēļas nogalē Valmierā risinājās Latvijas atklātais čempionāts peldēšanā 25 metru baseinā, kurā piedalījās ap 400 sportistu. Dalībnieku vidū bija arī Sporta skolas “Spars” peldētāji.

Ventspili čempionātā pārstāvēja 13 sporta skolas peldētāji. Labāko sniegumu uzrādīja Roberts Zemturis, kurš izcīnīja 2. vietu 50 metru brīvajā stilā, piekāpjoties olimpisko spēļu dalībniekam, valmierietim Uvim Kalniņam, kurš šajā disciplīnā ne tikai izcīnīja 1. vietu, bet uzstādīja arī jaunu Latvijas rekordu (22,54 sekundes). Zemturis ieguva arī 3. vietu tauriņstilā. Lielisku sniegumu demonstrēja arī Sporta skolas “Spars” nodaļas treneris Pāvels Vilcāns, kurš ir arī bijušas skolas audzēknis un joprojām aktīvi sporto. Vilcāns izcīnīja 2. vietu 100 metru kompleksā peldējumā, ierindojoties uzreiz aiz pieminētā Kalniņa. Vilcāns ieņēma vēl divas 2. vietas – 50 metru tauriņstilā un 50 metru peldējumā uz muguras.

Meiteņu konkurencē labāko sniegumu uzrādīja Anna Avanesova, izcīnot 5. vietu 50 metru brīvajā stilā. Savukārt, startējot B finālā, 10. vietu izcīnīja Valērija Kiriša 50 metru brasā un Rinats Mavļudovs 200 metru tauriņstilā.

Sacensību rezultātus iespējams apskatīt ŠEIT.

Nākamās sacensības Ventspils peldētājiem paredzētas Latvijas Jaunatnes Olimpiādē. Tā norisināsies Jelgavā no 5. līdz 7. jūlijam.

Apsveicam sportistus  un trenerus ar sasniegumiem un vēlam labus rezultātus olimpiādē!