No 20. līdz 22. jūnijam Brocēnos, Cieceres ezerā, notika Latvijas čempionāts junioriem un U-23 vecuma grupai – gan smaiļotājiem, gan kanoe airētājiem. Tās vienlaikus bija arī atlases sacensības dalībai Eiropas čempionātā junioriem un U-23 grupai. Ventspilnieki uzrādīja lielisku rezultātu, tiekot pie medaļām vairākās distancēs.

Jēkabs Kalenda junioru vecuma smaiļotāju grupā izcīnīja sudraba medaļu K-1 200 metru distancē un bronzu K-1 500 metru distancē un tika iekļauts Latvijas izlases sastāvā startam Eiropas čempionātā junioriem un U-23 grupai. Čempionāts 11. līdz 14. jūlijam norisināsies Račicē, Čehijā.

Par divkārtējo Latvijas čempioni juniorēm kļuva Alīna Mihailova C-1 200 metru un C-1 500 metru distancēs.

Rinalds Ozolnieks U-23 vecuma grupā izcīnīja sudraba medaļu C-1 5000 metru distancē, kā arī bronzas medaļas C-1 1000 metru un C-1 200 metru distancēs. Ozolnieks kopā ar Reini Grunduli izcīnīja arī zelta medaļas C-2 200 metru distancē un sudraba medaļas C-2 1000 metru un C-2 500 metru distancēs.

Vēlam veiksmi Jēkabam Kalendam Eiropas čempionātā un apsveicam sportistus un trenerus ar labajiem panākumiem!