Ventspils Jauniešu māja ielūdz visus interesentus iepazīt brīvprātīgā darba iespējas Eiropā un piedalīties pasākumā “rEUnion”, kas notiks Ventspils Jauniešu mājas pagalmā piektdien, 7. augustā, no plkst. 14:00 līdz 20:00. 

Kā Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2020 Ventspils pilsēta, Ventspils Jauniešu māja un aktīvie Ventspils jaunieši ar “rEUnion” pasākuma palīdzību vēlamies aizsākt jaunu tradīciju. Pasākums plānots kā metaforisks tilts, kas savienos bijušos, pašreizējos un nākotnes brīvprātīgos no visas Latvijas.

Visas dienas garumā ir plānotas radošās darbnīcas, mākslas darbu izstādes, muzikāli priekšnesumi, sporta spēles, pilsētas rallijs, zumbas dejas, improvizācijas teātris un sarunas ar Eurodesk projektu koordinatori Agnesi Bergu par iespējām piedalīties kādā no Erasmus+ un Eiropas Solidaritātes korpusa programmām.

Šis pasākums dos iespēju ne tikai kvalitatīvi pavadīt laiku neformālā vidē, bet arī iespēju vienuviet satikt Eiropas brīvprātīgos jauniešus no dažādām valstīm. Visu pasākuma programmu iespējams apskatīt Ventspils Jauniešu portālā www.jauniesi.ventspils.lv. Ieeja pasākumā bez maksas, pasākums notiks angļu un latviešu valodā.