No 16. septembra līdz 13. oktobrim Ventspils Jaunrades nama salonā būs apskatāma jūrmalnieces Alises Landsbergas darbu izstāde.

A. Landsberga jau no 1978. gada ir Jūrmalas Mākslinieku grupas biedre, bet no 1987. gada – arī Latvijas Mākslinieku savienības biedre. Šobrīd māksliniece ir Jūrmalas Mākslinieku biedrības valdes locekle un nodarbojas ar biedrības darbības plānošanu un attīstību.

No 1979. gada A. Landsberga ar grafikas darbiem oforta tehnikā, zīmējumiem, pasteļa, eļļas  un akrila gleznojumiem, kā arī datorgrafikas darbiem regulāri piedalās dažādās mākslas izstādēs. Māksliniece strādājusi arī grāmatu ilustrāciju jomā un reklāmas dizaina nozarē. Viņas darbi eksponēti izstādēs ne tikai Latvijā, bet arī Vācijā, Francijā, Anglijā, Itālijā, Somijā, Zviedrijā. Tāpat darbi atrodas arī privātkolekcijās ASV, Holandē, Itālijā, Francijā, Anglijā, Somijā un Zviedrijā. Pēdējās personālizstādes Latvijā bijušas Jūrmalas pilsētas muzejā 2005. un 2011. gadā, Valdemārpils bibliotēkā 2016. gadā, Skrīveru kultūras centrā 2019. gadā un citviet.

Visi interesanti aicināti apmeklēt izstādi!

16. 09. 19.