Ventspils Jauniešu māja sadarbībā ar Ventspils Mūzikas bibliotēku turpina rīkot pasākumus mūzikas un sarunu cikla “Jaunās mājas – Latvija” ietvaros. 4. decembrī plkst. 18.00 koncertzāles “Latvija” 2. stāva zaļajā telpā jeb “green room” notiks pasākums “Ventspils Calling”.

Pasākumā būs iespēja iepazīt pankroka mūzikas izcelsmi, attīstību un uzplaukumu. Vēsture, kas ilustrēta stāstījuma veidā, mīsies ar dziesmām, kas papildinās stāstījumu. Tiks atskaņotas tādu grupu kā The Clash, The Kinks, Green Day dziesmas, kā arī apskatīta pankroka mūzikas žanra ietekme uz mūsdienu mūziku un kultūru. Par audiovizuālu noformējumu un dzīvo izpildījumu pasākumā parūpēsies grupa The Catfish no Ventspils.

Pasākumu rīko un pankroka vēsturē ieskatu sniegs Ventspils Jauniešu mājas Eiropas brīvprātīgā darba veicējs Thomas Biem no Itālijas.

Mūzikas un stāstu cikla “Jaunās mājas Latvija” sarunas notiks reizi mēnesī. Cikla dalībnieki ir dažādu valstu un vecuma brīvprātīgie, kuri Latviju dēvē par savām jaunajām mājām un kuri piekrituši dalīties ar saviem stāstiem, savu valstu tradicionālajiem un mūsdienu mūzikas žanriem.

19. 11. 19.