Sākoties jaunajam mācību gadam, uzņēmums “Ventspils siltums” arī šoruden skolu jauniešiem piedāvās bez maksas iepazīt siltumenerģijas ražošanas procesu izglītojošā programmā – tehniski radošajā darbnīcā “Kā siltums nonāk līdz manām mājām”, lai veicinātu interesi par dabaszinātnēm un tehniskajām jomām.

Interaktīvajā programmā, kas izveidota 2014. gadā sadarbībā ar SIA „Aspired”, uztverami tiek parādīts sarežģītais siltumenerģijas ražošanas process un tas, kā siltums no katlumājas nonāk līdz patērētājam, tādējādi sekmējot jauniešu interesi gan par efektīvu resursu un enerģijas izmantošanu, gan arī enerģētikas jomu un apkārtējo vidi.

Radošajā darbnīcā skolēni iegūs ne tikai teorētisko informāciju, bet arī paši varēs aktīvi darboties, pielietojot dažādas metodes, instrumentus un mērierīces, kā arī veicot pierakstus.

Radošās darbnīcas piemērotas 7. līdz 9. klašu skolēniem grupās līdz 20 cilvēkiem. Darbnīcas ilgums ir aptuveni 90 minūtes, un tās var organizēt skolā vai Ventspils Augsto tehnoloģiju parkā, uzņēmuma „Aspired” telpās.

Šogad pašvaldības SIA “Ventspils siltums” apmaksātās radošās darbnīcas laika posmā no 30. septembra līdz 18. oktobrim būs iespējams apmeklēt 200 skolēniem.

Lai pieteiktu skolēnu grupas tehniski radošajai darbnīcai, aicinām skolotājus izvērtēt piedāvāto iespēju un sūtīt pieteikumus pa e-pastu [email protected] vai arī zvanīt pa tālruni 26629899.

18. 09. 19.