Latvijas ziemas čempionātā pieaugušajiem Kuldīgā 27. un 28. februārī Sporta skolas “Spars” vieglatlēti izcīnīja  divas medaļas – sudraba un bronzas.

Sudraba medaļu ļoti spraigā cīņā ieguva jaunākais šo  sacensību dalībnieks Edgars  Berķis, sasniedzot jaunu personisko  rekordu lodes grūšanā (rez.15,81m). Viņš tikai 5 centimetrus zaudēja valmierietim  Arnim Žviriņam  un par 2 centimetriem  pārspēja Ventspils Olimpiskā centra atbalstīto sportistu Edgaru Kononovu. Bronzas medaļu kārtslēkšanā sievietēm ieguva Viktorija Semeņuka (rez.2,70m). Ar jaunu personisko rekordu (11,87m) lodes grūšanā sievietēm  4. vietu izcīnīja  Elīza Šubrovska. Savukārt Sendijs Ziemelis pārvarēja vienādu augstumu ar novadnieku Edgaru Andersonu (193m) un izcīnīja 5. vietu.

Zelta medaļu tāllēkšanā ieguva mūsu ventspilniece Māra Grīva ar rezultātu 6,10m.

Apsveicam sportistus un trenerus un vēlam veiksmi un izturību gatavojoties vasaras startiem!