Sporta skolas „Spars” vingrotājiem bija izdevība piedalīties Rīgas izglītības, kultūras un sporta departamenta 18. reizi rīkotajā starptautiskajā sporta vingrošanas turnīrā „Tīģerēna kauss – 2015”. Turnīrā piedalījās 6 valstu: Vācijas, Lietuvas, Baltkrievijas, Krievijas, Izraēlas un Latvijas vingrotājas un vingrotāji.

Pārliecinoši sacensībās nostartēja „Spars” juniori Rihards Trams un Lorents Vilkrists. Daudzcīņā Rihardam bronzas medaļa, Lorentam 5.vieta, kas ļāva 11 komandu konkurencē ierindoties 5. vietā.

Finālos uz atsevišķiem rīkiem

Rihards Trams

  • zelta medaļa brīvajās kustībās
  • Sudraba medaļas – uz zirga ar rokturiem – apļos – atbalsta lēcienā
  • Bronzas medaļa – vingrojumā līdztekās

Meiteņu konkurencē pēc ilgstoša slimību perioda, ventspilnieces piedalījās novājinātā sastāvā. Labāko rezultātu – 4.vietu daudzcīņā juniorēm sasniedza Marija Ribaļčenko, bet Viktorija Graudiņa un Aleksandra Kurčenko komandas interesēs piedalījās tikai uz diviem rīkiem, palīdzot komandu cīņā iegūt 7.vietu no 12 startējošām. Marija un Aleksandra iekļuva arī finālsacensībās uz rīkiem, bet diemžēl bija spiestas attiekties no dalības, jo 14.-15. martā Ventspilī ir svarīgāks starts LR kausa izcīņā un LR čempionātā atsevišķos daudzcīņas veidos.