No 20.-22. martam Vācijas pilsētā Obersdorfā notika Eiropas kausa finālsacensības šorttrekā 15 labākajiem sezonas sportistiem piecās vecuma grupās.

Prognozējām finālsacensībās divu dalībnieku startus, taču tiesības piedalīties izcīnīja pieci sportisti.

Vislabākie panākumi tika sasniegti Junioru B grupā zēniem, kur Ventspili pārstāvēja divi sporta skolas „Spars” šorttrekisti – Roberts Jānis Zvejnieks un Kārlis Krūzbergs.

Roberts finālsacensībās nostartēja sevišķi veiksmīgi, izcīnot trīs zelta medaļas ar jaunu Latvijas rekordu 500m distancē (rezultāts 41,986), 1500m distancē (rezultāts 2:31,149), 1000m distancē (rezultāts 1:30,632). Kopvērtējumā Robertam 1.vieta, atstājot aiz sevis Nīderlandes, Ungārijas, Vācijas un citu valstu slidotājus. Roberta rezultāti 1500m un 500m slidojumā bija labāki par Junioru A grupas pirmās vietas dalībnieka rezultātiem.

Labi finālsacensībās startēja mūsu Kārlis Krūzbergs, kas 500m un 1000m izcīnīja 5.vietu, 1500m 6.vietu un kopvērtējumā sportistam deva 5.vietu.

Roberts Krūzbergs, startējot Junioru C grupā, uzstādīja jaunu Latvijas rekordu 1500m slidojumā jauniešiem un junioriem ar rezultātu 2:24.432.

Latvijas komanda izcīnīja 2.vietu 3000m stafetes slidojumā, kuras sastāvā startēja Roberts Jānis Zvejnieks, Kārlis Krūzbergs, Roberts Krūzbergs un Tomass Bakevics no Ozolnieku novada.

Apsveicam treneri Māri Birzuli un audzēkņus ar sekmīgu sezonas noslēgumu!.