Š.g. 13.novembrī Zoom platformā norisinājās erudīcijas spēle “Vai pazīsti Latviju labāk par mani?”. Spēles mērķis ir bagātināt dalībnieku zināšanas par Latviju, veicināt skolu savstarpējo sadarbību un, protams, radīt veselīgu sacensību garu un kopā būšanas prieku.

Šoreiz konkurss norisinājās neierastākā formā – neklātienē, Zoom platformā, katrai klasei startējot savā skolā. Bet tas nebija šķērslis komandu aizrautībai un pozitīvam cīņas sparam! Erudīcijas spēlē spēkiem mērojās 17 atraktīvas un aizrautīgas sesto klašu skolēnu komandas no astoņām Ventspils skolām – Ventspils Centra sākumskola, Ventspils 1.pamatskola, Ventspils 2.pamatskola, Ventspils Pārventas pamatskola, Ventspils 2.vidusskola, Ventspils 3.vidusskola, Ventspils 4.vidusskola, Ventspils 6.vidusskola.

Spraigā cīņā uzvaru konkursā guva Ventspils 1.pamatskolas 6.a klases komanda, kas spēlē piedalījās ar oriģinālu nosaukumu “Latvijas biezpiens”. Godpilno 2.vietu dalīja Ventspils 2.pamatskolas 6.b klases komanda “Pīlādži” un Ventspils 4.vidusskolas 6.b klases komanda “Ventspilnieki”. Savukārt 3.vietu godam izcīnīja Ventspils Centra sākumskolas 6.b klases komanda “Latvju bērni”. Pēc spraigās spēles visas komandas ieguva ne tikai prieku un gandarījumu par labi padarītu darbu, bet tika arī pie pateicības balvām – atzinības raksta un saldumu tūtas.

Liels paldies Ventspils 4.vidusskolas vēstures skolotājam Sandim Mārtiņam Caunem par ieinteresētību un lielo atbalstu pasākuma organizēšanā.

16.11.20.