Notiks tiešsaistes konsultācijas par reģistrēšanos – 29.martā no plkst. 17:00 līdz 18:00

1.      Vai elektroniskā sistēma izturēs slodzi, ja vienlaikus daudzi vecāki vēlēsies iesniegt pieteikumu?

 Nākamajā mācību gadā plānojam uzņemt aptuveni 400 pirmklasniekus. Tā kā pieteikšanās ir sadalīta posmos, tad vienlaicīgi katrā posmā elektroniski pieteikumus iesniegt varētu ne vairāk kā 100 cilvēku. Šādu pieteikumu daudzumu sistēma izturēs un arī spēs nekļūdīgi nofiksēt precīzu iesniegšanas laiku – vajadzības gadījumā līdz pat sekundes simtdaļai.

2.      Ja mana pieteikuma iesniegšanas termiņš ir 13. aprīlis un mans bērns atbilst 4.prioritātei, kā es varu būt droša, ka kāds cits pieteikums ar 4. prioritāti jau netiks iesniegts 1.aprīlī un tādējādi būs man rindā priekšā.

 Aizpildot pieteikumu, ir jānorāda, kādai prioritātei bērns atbilst. Ja norādīta 4. prioritāte, tad sistēma neļaus nospiest pogu “Iesniegt” pirms pienācis paredzētais laiks 13. aprīļa plkst. 7:00.

3.      Aizpildīju pieteikumu un norādīju prioritāti pieteikumā skolai, kurā bērnam jau mācās brālis. Kā rezerves skolu norādīju vēl citu skolu, bet tur atzīmēju, ka atbilstam 4. prioritātei. Sistēma man rāda, ka iesniegšana būs iespējama tikai “3.posmā”. Kāpēc?

Viena posma ietvaros tiek pieņemti pieteikumi tikai par šim posmam atbilstošajām prioritātēm (1.posms – tikai 1. un 2. prioritāte). Attiecīgi, ja vēlaties iesniegt pieteikumu 1. posmā par 1. prioritāti, tad šī iespēja jāizmanto, nenorādot alternatīvas skolas, kurās jums nav cita šim pašam posmam atbilstoša prioritāte.

4. Vai es varu jau šodien, piemēram, sagatavot pieteikumu un 13.aprīlī tikai nosūtīt pieteikumu?

Sistēma būs atvērta no 25. marta un tad var jau sagatavot pieteikumu un to saglabāt. Tajā brīdī, kad atbilstoši jūsu prioritātei, ir pienācis iesniegšanas termiņš, tad tikai būs jānospiež poga “Iesniegt”.

5. Vai ir kāda nozīme, ja pieteikumu sūta abi vecāki, vai tā vispār var darīt?

Sistēmā pieteikumu par vienu bērnu var izveidot tikai vienu reizi. Ja tiks veidots pieteikums un sistēmā jau būs reģistrēts bērns ar šādu pašu personas kodu, tad vēlreiz to izdarīt nevarēs.