9.klašu audzēkņiem jākārto četri valsts obligātie eksāmeni: latviešu valodā, matemātikā, Latvijas vēsturē un svešvalodā pēc izvēles. Savukārt mazākumtautību skolēniem jākārto par vienu eksāmenu vairāk – dzimtās valodas eksāmens.

Eksāmenu sesija 9.klasēm sāksies 21.maijā, kad visā valstī notiks latviešu valodas eksāmens. Tam sekos eksāmens 29.maijā, kas būs svešvalodā, savukārt 4.jūnijā notiks eksāmens matemātikā. Pēdējais eksāmens, kuru 9.klašu audzēkņi kārtos, būs Latvijas vēsture, kas notiks 26.jūnijā. 

Vidusskolu 12.klašu audzēkņiem jākārto trīs obligātie valsts centralizētie eksāmeni: latviešu valodā, matemātikā un svešvalodā, kā arī viens eksāmens pēc brīvas izvēles.

Angļu valodas eksāmens jauniešiem noritēs no 12. līdz 14.martam, bet 13.martā notiks eksāmens vācu valodā, 14. un 15.martā norisēs eksāmens krievu valodā, savukārt 15.martā – eksāmens franču valodā.

Maija nogalē, 21.maijā audzēkņi liks otro eksāmenu – latviešu valodā. Savukārt 24.maijā būs pēdējais obligātais centralizētais eksāmens – matemātikā.

 

2018./2019. mācību gada valsts pārbaudījumu grafiku skatīt ŠEIT!