Aizvadītās nedēļas nogalē Jelgavā notika “Sportland” kausa izcīņas sacensības vieglatlētikā pieaugušajiem un U-18 vecuma grupas jauniešiem. Sacensībās ar labiem rezultātiem startēja Ventspils sporta skolas “Spars” sportisti  Rūta Kate Lasmane, Luīze Dārta Sietiņa, Marks Harčenko un Anete Jete Meiere.

Visi vieglatlēti startēja pieaugušo konkurencē.

Trīssoļlēkšanā ar rezultātu 13,29 metri pirmo vietu izcīnīja Rūta Kate Lasmane, iegūstot arī visaugstāko rezultātu pēc IAAF tabulas – 1045 punktus.

100 metru skrējienā ar rezultātu 12,39 sekundes pirmo vietu izcīnīja Luīze Dārta Sietiņa. Arī kārtslēkšanā abi sporta skolas “Spars” atlēti izcīnīja pirmās vietas – Anete Jete Meiere pārlēca 3,30 metrus augstu latiņu, bet Marks Harčenko pārlēca 4,60 metru atzīmi.