No 4. līdz 13. oktobrim Vācijas pilsētā Štutgartē notiks 49. pasaules čempionāts sporta vingrošanā, kurā piedalīsies divi Ventspils Olimpiskās vienības sportisti Rihards Trams un Marija Ribaļčenko, kas ir arī Sporta skolas “Spars” audzēkne.

Sacensībās pieteikušies 500 sportisti no 93 valstīm. Latvijas izlases sastāvā iekļauti Elīna Vihrova, Marija Ribaļčenko, Rihards Trams, Anastasija Dubova, Vitālijs Kardašovs un Oļegs Ivanovs.

Sporta vingrotāji vīrieši sacentīsies brīvajās kustībās, uz vingrošanas zirga, uz riņķiem, atbalsta lēcienā, līdztekās un uz stieņa, bet sievietes vingrojumā uz vingrošanas stieņiem, baļķa, brīvajās kustībās un atbalsta lēcienā.

Lai sekmētu augstas klases sportistu rezultātu izaugsmi, Ventspils pilsētas pašvaldība atbalsta augstas klases sportistu sagatavošanas programmu,  kurā iekļauti 34 sportisti,  piešķirot Ventspils pilsētas pašvaldības finansējumu 70 000 euro apmērā. Šīs programmas nozīmīgumu pierāda Ventspils atbalstīto sportistu dalība Olimpiskajās spēlēs, pasaules un Eiropas čempionātos. Ar programmas atbalstu sportistiem tiek nodrošinātas sporta bāzes un sniegts cits finansiālais un organizatoriskais atbalsts.

Vēlam veiksmi mūsu sportistiem!

02. 10. 19.