Četri Ventspils skolēnu mācību uzņēmumi ir izcīnījuši tiesības piedalīties Jauno uzņēmēju dienās 2019, kas no 9. līdz 10.maijam norisināsies Jūrmalā. Pasākumu organizē Junior Achievement Latvia un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra.

Kopumā šogad Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) programmā tika reģistrēti vairāk nekā 1000 SMU, bet finālā Jūrmalā piedalīsies tikai 10 pamatskolas un 20 vidusskolas SMU.

Starp fināla dalībniekiem ir arī četri Ventspils mācību uzņēmumi: Ventspils valsts 1.ģimnāzijas SMU Kamo-mille (veselīgi, vegānu našķi – musli batoniņi un citi gardumi) un SMU Rozītes (dabīgas ogu un augļu konfektes uz kociņa), Ventspils 2.vidusskolas SMU GUIDER (mobilā aplikācija viedtālruņiem Ventspils pilsētas viesiem un iedzīvotājiem) un Ventspils Jaunrades nama SMU Pārventa (T-kreklu un džemperu apdruka, kas rosina domāt par jauniešiem aktuāliem jautājumiem). Kopā ar skolēniem pasākumā piedalīsies arī Ventspils skolēnu mācību uzņēmumu konsultanti Anita Jozus, Oļegs Mihailovs un Silga Sviķe.

Jauno uzņēmēju dienas ir gada nozīmīgākais un gaidītākais pasākums – tajā piedalīsies Latvijas labākie jaunie uzņēmēji ar saviem skolēnu mācību uzņēmumiem, sacenšoties par Latvijas labākā SMU titulu un tiesībām pārstāvēt Latviju Eiropas finālā, kas šogad norisināsies jūlijā Lillē, Francijā.

23.04.2019.