Papildinājums: pieteikšanās noslēgusies, grupa nokomplektēta.

No š.g. 30.jūlija tiks uzsāktas vingrošanas nodarbības Ventspils senioriem (vecāki par 64 gadiem). Nodarbības notiks Ventspils Jaunrades namā un tās vadīs sertificēta trenere Madara Frēliha. Apmeklējot nodarbības Ventspils seniori iegūs iespēju izkustēties domubiedru kompānijā, gūstot pozitīvas emocijas un vienlaikus uzlabojot koordināciju un saudzīgi nostiprinot muskulatūru.

Nodarbības būs bez maksas un notiks 2 reizes nedēļā – pirmdienās un trešdienās plkst. 9:00. Dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc nepieciešams iepriekš pieteikties pa tālr. 29776433 vai rakstot e-pastu: [email protected].

Vingrošanas nodarbības tiks organizētas, ievērojot valstī noteiktos COVID-19 infekcijas izplatības ierobežojumus – treniņgrupā būs līdz 20 cilvēkiem un nebūs jālieto maskas, tomēr visiem dalībniekiem jābūt vakcinētiem pret Covid-19 infekciju vai pārslimojušiem to.

Pasākums tiek finansēts Eiropas Savienības fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/103 “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ventspilī” ietvaros.

16.07.2021.