Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” aicina visus Ventspils vispārizglītojošo skolu audzēkņus piedalīties konkursā “Vide ap mani” un izcīnīt vērtīgas balvas gan sev, gan savai klasei.

Jau trešo reizi pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” aicina visu skolu audzēkņus sarosīties un piedalīties zīmējumu konkursā, lai kopīgiem spēkiem izveidotu jauno 2020. gada pārliekamo kalendāru.

Šī gada tēma ir “Vide ap mani”. Ikviens no mums ir devies pastaigā gar jūru vai pa mežu, vai izmantojis iespēju ar velosipēdu apbraukt apkārt Būšnieku ezeram. Bet esi ievērojis, kādi augi, puķes un koki ir mums apkārt, kādi kukaiņi mīt mūsu pilsētas parkos un kādi dzīvnieki dzīvo mežos? Neesi? Nekas nav zaudēts – izpēti, uzzīmē, apraksti un atnes zīmējumu mums. Iespējams, tieši tavs darbiņš iekļūs 2020. gada kalendārā!

Balvu fonds ir ieguldīto pūļu vērts! Galvenā balva – apmaksāta klases ekskursija 400 EUR vērtībā, kā arī individuālas veicināšanas balvas no pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts”.

Nenokavē – starts jau 25. oktobrī! Zīmējumus ar aprakstiem līdz 22. novembrim (ieskaitot) gaidīsim pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” Abonentu daļā Pils ielā 12, 1. stāvā.

Iesniedzot zīmējumu konkursam, neaizmirsti norādīt autora vārdu, uzvārdu, skolu un klasi.

28. 10. 19.