No 25. līdz 27. jūnijam izsludināta pieteikšanās dienas atpūtas un interešu nometnei „Vasariņa”, kas notiks no 13. jūlija līdz 7. augustam – 20 darba dienas. Nometne paredzēta Ventspils sākumskolas klašu (nākošā mācību gada 2. klase līdz 4. klase) audzēkņiem. Nometnes darba laiks ir no plkst. 800 1700 katru darba dienu.

Nometnes „Vasariņa” mērķis ir sekmēt dzimtās pilsētas ģeogrāfijas, vēstures un sadzīves tradīciju izzināšanu, atkārtot un ievērot ceļu satiksmes un citus drošības noteikumus, nostiprināt bērnu veselību aktivitātēs brīvā dabā. Nometnes dalībniekiem būs iespēja iesaistīties interešu nodarbībās Jaunrades namā, sportot, braukt ekskursijās uz Usmas mini zoo un Laumu dabas parku. Nometnes laikā organizēs labdarības pasākumu dzīvnieku patversmes „Rembo” iemītniekiem, dosies pārgājienā uz Pārventu un Gāliņciemu, viesosies pie robežsargiem un ugunsdzēsējiem. Plānots, ka nometnes dalībnieki brokastos un pusdienos Ventspils 1. ģimnāzijas ēdnīcā.

Pateicoties Ventspils domes atbalstam, dalība nometnē ir bez maksas, bet vecāku ziņā ir ēdināšanas izmaksu segšana.

Pieteikšanās no 25. jūnija plkst. 9.00 Jaunrades namā, Maiznieku ielā 11, pie administratora, vai aizpildot pieteikšanās anketu www.jaunradesnams.lv.

Nometnes dalībnieku vecāku sapulce notiks 29. jūnijā plkst. 1830 Jaunrades namā.