Ventspils pilsētas pašvaldība, konkursā pretendējot uz valsts atbalsta saņemšanu, ir sagatavojusi divus investīciju projektu pieteikumus par Ventspils 4. vidusskolas aktu zāles atjaunošanas darbiem, tajā skaitā mūsdienu prasībām atbilstoša aprīkojuma iegādi un uzstādīšanu, kā arī ventilācijas sistēmas izbūvi.

Tā kā Ventspils 4. vidusskolas aktu zāle tiek ļoti intensīvi izmantota, nodrošinot audzēkņiem gan formālo mācību procesu, gan interešu izglītības nodarbības, tad īstenojot abus investīciju projektus vienlaicīgi, audzēkņi un personāls iegūs mūsdienīgas un kvalitatīvas izglītības iespējas veselībai labvēlīgos un drošos apstākļos, sekmējot nodarbību organizēšanu klātienē.

Abām būvniecības iecerēm ir augsta gatavības pakāpe, līdz ar to skolas aktu zāles būvdarbus plānots uzsākt jau š.g. vasarā un pilnībā tos pabeigt 2022.gada februārī.

Kopējās investīciju projektu izmaksas ir 233 tūkstoši eiro, no kurām paredzēts piesaistīt valsts atbalstu 196 tūkstošu eiro apmērā un nodrošināt 37 tūkstoši eiro Ventspils pilsētas pašvaldības budžeta līdzfinansējumu.

04.06.2021.